Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.
Pitney Bowes, a global technology company, provides shipping and mailing solutions, data management software, and location intelligence offerings, powering billions of physical and digital transactions in the connected and borderless world of commerce.

As a Data Engineer, you will be working with our Business Intelligence Team to maintain and develop the data warehouse. You will be responsible to build scripts, tools, infrastructure, frameworks, and services to ensure the data warehouse captures data in a comprehensive and timely manner and that ongoing improvement, enhancements and changes to the product are reflected in the data warehouse. You will also work with our Business Analysts to add meta-data layers to improve and enhance reporting and analytics practices.

Młodszy Tester Oprogramowania (QA)

Pitney Bowes to międzynarodowa firma, zapewniająca swoim partnerom nowoczesne rozwiązania w zakresie przetwarzania korespondencji masowej, zarządzania danymi oraz location intelligence.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Jako Młodszy Tester Oprogramowania będziesz częścią międzynarodowego zespołu dostarczającego oprogramowanie wspierające cykl wysyłki i monitorowania listów, wyciągów bankowych oraz przesyłek pocztowych dla komercyjnych klientów Pitney Bowes na całym świecie. Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie najwyższej jakości naszemu oprogramowaniu (Quality Assurance). Twoje codzienne zadania będą polegały na zbieraniu oraz doprecyzowaniu wymagań systemowych, budowaniu, wykonywaniu scenariuszy testowych oraz weryfikacji ich poprawności. Aby wykonać powyższe zadania będziesz współpracował(a) z pozostałymi członkami naszego zespołu QA oraz programistami w Polsce jak i USA. Jako członek naszego zespołu QA będziesz używał(a) swoich obecnych/nowo zdobytych umiejętności do zapewnienia naszym klientom oprogramowania najwyższej jakości, będziesz ciągle rozwijał(a) swoje umiejętności, a w dalszej części naszej współpracy będziesz miał(a) wpływ na podnoszenie efektywności naszego procesu QA.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymywanie oraz wykonywanie scenariuszy testowych aplikacji webowej.
  • Tworzenie oraz utrzymywanie automatycznych testów pokrywających nowe funkcjonalności systemu jak i automatyzowanie testów regresyjnych.
  • Rejestrowanie znalezionych defektów w narzędziu do śledzenia błędów (JIRA). Monitorowanie zarejestrowanych defektów do momentu ich całkowitego naprawienia.
  • Sprawdzanie zgodności implementowanych i testowanych funkcjonalności oraz całego oprogramowania z przygotowaną wcześniej specyfikacją wymagań klienta.
  • Analizowanie wykonywanych czynności podczas procesu QA oraz zgłaszanie pomysłów dotyczących podniesienia jakości naszego procesu QA oraz efektywności pracy zespołu.

Wymagania:

  • Absolwent/ka szkoły średniej lub wyższej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako tester
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz metodycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pełnego skoncentrowania się na powierzonym zadaniu i docierania do sedna rozwiązywanego problemu
  • Znajomość praktyk stosowanych przy testowaniu oprogramowania będzie dużym plusem
  • Znajomość podstaw języka programowania Java lub innego języka JVM będzie dużym plusem
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) oraz SQL będzie dużym plusem
  • Znajmość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie Intermediate (B1\B2)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas nieokreślony w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wspaniałą atmosferę pracy: https://www.facebookcom/PitneyBowesPolska/
  • Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów
  • Indywidualny Plan Rozwoju Kompetencji i ścieżkę kariery
  • Szkolenia w zakresie nowych technologii zarówno w Polsce jak i za granicą
  • Dostęp do PB Academy – wirtualnej platformy zawierającej szereg kursów
  • Udział w konferencjach i spotkaniach branżowych
  • Ubezpieczenie na życie – Pramerica
  • Prywatną opieka medyczna – Medicover
  • Kartę Multisport
  • Pakiet socjalny w formie bonusu świątecznego 2 razy w roku
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy (idea core hours)
  • W pełni wyposażone zaplecze kuchenne z ekspresem do kawy i darmowymi napojami
Please apply with the button on the right side of this job offer.