młodszy technik utrzymania budynku

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 33872
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

• zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń, maszyn i technologicznych instalacji budynkowych
• usuwanie awarii oraz bieżące naprawy (identyfikacja przyczyn i zagrożeń)
• bieżącą eksploatację, konserwację, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
• udział i nadzór nad wykonywanymi czynnościami serwisowymi przez firmy zewnętrzne
• współuczestnictwo w kontrolach urządzeń UDT
• przygotowywanie specyfikacji technicznych oraz danych niezbędnych do zakupów części, naprawy i modernizacji instalacji elektrycznych
• wykonywanie prac naprawczo-remontowo-budowlanych obiektów

Oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub automatycznym
• znajomość i obsługa systemów SCADA
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• podstawowa umiejętność czytania schematów (hvac, mechanicznych, elektrycznych)
• doświadczenie instalatorskie w zakresie okablowań elektrycznych i teletechnicznych
• uprawnienia SEP na niskie napięcie (mile widziane SEP na średnie napięcia oraz uprawnienia w zakresie dozoru)
• komunikatywność
• dobra organizacja pracy

Oferta:

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o prace
• praca w młodym zespole
• perspektywa dalszego rozwoju zawodowego
• pakiet Multisport oraz dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego
• praca na dwie zmiany

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)