młodszy sprzedawca

SmartSpace

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy pracy w showroomie domEXPO prezentującym sprzęt elektroniczny.
Poszukujemy studenta, który stanowić będzie wsparcie sprzedażowe dla naszego zespołu. Elastyczny grafik, praca dorywcza.

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży będą:
- opieka nad showroomem,
- obsługa klientów,
- przygotowywanie ofert,
- organizacja spotkań,
- działania marketingowe,
- pozyskiwanie nowych kontaktów.

Co oferujemy:
- bardzo elastyczny czas pracy,
- zdobycie doświadczenia w sprzedaży (w pracy z klientem),
- udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych,
- możliwość rozwoju w innowacyjnej branży (inteligentne budynki),
- pracę w młodym, otwartym i rozwijającym się zespole.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów spełniających poniższe wymagania:
- osoba studiująca,
- osoba kontaktowa, otwarta, lubiąca pracę z klientem,
- wymagany język obcy: angielski na poziomie średnio-zaawansowanym,
- biegła znajomość programów z pakietu Microsoft Office (Word, PowerPoint),
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Zapraszamy do wysyłania CV.

Prezentacja firmy

SmartSpace to dystrybutor luksusowych urządzeń do inteligentnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi