Młodszy specjalista w dziale księgowości

Goldman Recruitment.

30-110 Kraków, małopolskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 30-110 Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref. 16566

Opis stanowiska:
• ocena dokumentacji finansowo-księgowej pod względem formalnym,
• prowadzenie bieżących rozliczeń z klientami,
• uzupełnianie dokumentów księgowych w systemie SAP,
• współpraca z pozostałymi działami w firmie (controlling, audyt, zakupy, księga główna),
• codzienny kontakt z klientem anglojęzycznym.

Wymagania:
• znajomość zagadnień rachunkowo-księgowych (kursy, szkolenia),
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, controlling),
• znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
• mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości (praktyki, staże),
• dobra znajomość pakietu MS Office - Excel, Outlook,
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
• chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Oferta obejmuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
• pracę w firmie o globalnym zasięgu,
• możliwość rozwoju zawodowego.