MŁODSZY SPECJALISTA w dziale badań marketingowych

Grupa VSC.

Wrocław, Sky Tower, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PROPONUJEMY:

  • pracę polegająca na korekcie ankiet, rekrutacji i kontroli pracy Tajemniczych Klientów;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • udział w oryginalnych projektach, realizowanych dla największych polskich i światowych marek;
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (umowa o pracę/ umowa zlecenie)

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie min. średnie;
  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim w piśmie, umiejętność swobodnego pisania;
  • umiejętność swobodnej rozmowy przez telefon, komunikatywność;
  • dokładność, sumienność, rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • terminowość, samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • praktyka w posługiwaniu się programami MS Excel i MS Word;

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient.

W JAKI SPOSÓB APLIKOWAĆ:

Prosimy także o zamieszczenie informacji o możliwym terminie rozpoczęcia pracy. Studentów prosimy o podanie informacji o trybie studiów (zaoczny/ wieczorowy/ dzienny) oraz preferowanego wymiaru czasu pracy.

Wymagania

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Prezentacja firmy

Grupa VSC od 1998 roku ściśle specjalizuje się w marketingu relac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Badania / Rozwój, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media