Młodszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr

OTTO Work Force

WARSZAWA, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WARSZAWA

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. wykonująca czynności outsourcingowe na rzecz Deutsche Bank Polska S.A. poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania:

• Obsługa wniosków na szkolenia indywidualne, w tym kontakty z firmami szkoleniowymi uzupełnianie bazy szkoleniowej, przygotowywanie rezerw i raportów szkoleniowych;
• Administracja szkoleń grupowych, w tym rezerwacja miejsc na szkolenia, uzupełnianie bazy szkoleniowej, przygotowywanie rezerw i raportów szkoleniowych;
• Administracja szkoleń – BHP online oraz zajęć językowych;
• Organizacja szkolenia wdrożeniowego;
• Wsparcie HR Advisorów w zakresie administracji procesów rekrutacyjnych;
• Zamawianie materiałów biurowych;
• Obsługa korespondencji biura;
• Pomoc w organizacji wideokonferencji, telekonferencji oraz spotkań;
• Obsługa systemu DB Buyer (obsługa zamówień i rozliczanie faktur);
• Ogłoszenia rekrutacyjne- przygotowanie i zlecenie (portale zewn. i biura karier),
wstępna selekcja aplikacji, umawianie kandydatów, logistyka spotkań;
• Bieżące wsparcie zespołu w realizacji projektów HR.

Główne wymagania:

• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
• Wysoka kultura osobista;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Inicjatywa, samodzielność, elastyczność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną Otto Work Force dla DB Polska S.A.;
• Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony, na pełnym etacie;
• Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
• Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnie funkcjonującej instytucji;
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania tematyki z zakresu Human Resources.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.