Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

No Limit Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

No Limit  Sp. z o.o.
Sztuka logistyki, logistyka sztuki
Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Wymagania

  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Ms Office)
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znajomość i zainteresowanie procesami logistycznymi (magazynowanie i trans-port)
  • samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej

Zakres obowiązków

  • planowanie czynności operacyjnych zlecanych przez klienta
  • obsługa klienta i współpraca wewnętrzna w zakresie realizacji procesów logi-stycznych
  • bieżąca kontrola wskaźników jakościowych wykonanych usług
  • budowanie trwałych i dobrych realizacji z klientami

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.