Młodszy specjalista SEO/SEM

RentCars.pl Sp. z o.o.

31-559 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego biura w Krakowie, przy ul. Rogozińskiego poszukujemy Młodszego Specjalisty SEO/SEM.

Zadania, które dla Ciebie mamy:

  • Wsparcie w optymalizacji kampanii Google Ads
  • Wsparcie działań link building dla serwisów firmy
  • Przygotowywanie tekstów pod różne kanały komunikacji (media społecznościowe, strona internetowa, blog firmowy)
  • Publikowanie otrzymanych materiałów na stronach głównych i stronach zapleczowych
  • Pisanie tekstów na strony zapleczowe
  • Zarządzanie profilami firmy na Facebooku i Instagramie
  • Zarządzanie wizytówkami firmy w Google Moja Firma
  • Wsparcie w planowaniu i realizacji kampanii e-mail marketingowych

Wymagania

Podstawowe wymagania:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym
  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • Umiejętności copywriterskie
  • Sumienność, obowiązkowość, rzetelność i dokładność!
  • Sprawne korzystanie z Internetu i wyszukiwarki Google
  • Chęć do nauki
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość zasad SEO i optymalizacji stron
  • Podstawowa znajomość Google Ads
  • Podstawowa znajomość Google Analytics
  • Podstawowa znajomość Facebook Ads
  • Znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube)

Prezentacja firmy

RentCars spółka z o.o. jest firmą która dostarcza rozwiązania IT dla wyp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media