Młodszy Specjalista – Księgowy(a) ds. rozliczania podróży służbowych

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży automatyczno - elektrycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa-Międzylesie

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i kontrola delegacji krajowych i zagranicznych,
  • Księgowanie i kontrola rozliczenia zaliczek,
  • Księgowanie i kontrola faktur opłaconych przy użyciu kart kredytowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych dotyczących transakcji zrealizowanych przy użyciu kart kredytowych,
  • Analiza i rozliczanie kont odbiorców – pracowników,

Wymagania

Wiedza, umiejętności i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu księgowym lub finansowym,
  • Doświadczenie w dziale księgowości,
  • Znajomość zasad rachunkowości,
  • Znajomość systemu SAP bardzo mile widziana,Znajomość MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę, w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca 2017 roku z możliwością przedłużenia,
  • Prywatną opiekę medyczną, program Multibenefit oraz dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach w ramach firmy

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka