Młodszy Specjalista/ka ds. Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
• aktywny udział w tworzeniu raportów,
• wypełnianie istniejących raportów w oparciu o dane z SAP i innych baz danych,
• pomiary miesięcznej wydajności operacyjnej,
• współpraca z innymi działami w zakresie zbierania danych,
• rozpatrywanie reklamacji ilościowych i jakościowych,
• realizacja procedur związanych wyrobami zablokowanymi i uszkodzonymi,
• uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji magazynu

Kandydat powinien posiadać:
• dobrą znajomość Excel,
• umiejętność logicznego myślenia,
• analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
• umiejętność nadawania priorytetów,
• samodzielność w organizowaniu swojej pracy,
• łatwość w pracy z danymi liczbowymi,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• wykształcenie: min. inżynier (kierunki techniczne).

Oferujemy:
• umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie + premia
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• pracę w przyjaznej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.