Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Opis stanowiska:

  • Realizacja usług IT w obszarze pierwszej linii wsparcia użytkowników
  • Przygotowywanie desktopów i laptopów dla użytkowników (instalacja na podstawie wzorcowych konfiguracji)
  • Bieżące utrzymanie sprzętu przekazanego do eksploatacji użytkownikom - naprawy, wymiany gwarancyjne i serwisowe
  • Bieżące utrzymanie i konfiguracja urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony
  • Zmiany konfiguracji sprzętowej i oprogramowania na zlecenie użytkowników lub biznesu
  • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)
  • Konfiguracja sprzętu na potrzeby przeprowadzenia szkoleń
  • Przygotowywanie instrukcji dla użytkowników i innych materiałów pomocniczych
  • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery, telefony)
  • Przygotowywanie sprzętu wideokonferencyjnego
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT lub techniczne)
  • Dobra znajomość systemu Windows (XP, 7, 8, 10) i pakietu MS Office (2013, 2016)
  • Odpowiedzialność, punktualność, orientacja na cel, analityczne podejście do problemów oraz umiejętność pracy w zespole
  • Cierpliwość i systematyczność
  • Zdolności manualne w zakresie drobnych napraw sprzętu IT
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Nienaganna kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Najnowsze programy szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego