Młodszy Specjalista IT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Wdrażanie nowego sprzętu oraz doposażanie
  • Naprawa podzespołów
  • Utrzymanie i aktualizacja inwentaryzacji

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (IT oraz pochodne)
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office) oraz podzespoły
  • Bardzo dobra znajomość architektury oraz zasad działania PC
  • Komunikatywna znajomość j. ang
  • Wysoki poziom samodzielności oraz prioretytezowania zadań

Oferta

  • Praca w pełnym wymiarze godzin pon-pt (standardowe godziny biznesowe 7/9-15/17
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość współpracy przy realizacji projektów dla amerykańskiej korporacji zajmującej się produkcją silników do samolotów, a także silników rakietowych
  • Pracę w młodym zespole
  • Dla nas liczy się wiedza i umiejętności! Więc aplikuj nawet jeżeli nie masz doświadczenia komercyjnego!
  • Lokalizacja ul. Hetmańska 120, Rzeszów.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials