Młodszy Specjalista działu wdrożeń

msp IT sp. z o.o.

41-503 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Chorzów

msp IT z o.o. to polska firma informatyczna, wdrażająca systemy własne oraz rozwiązania innych czołowych firm z branży IT. Oferujemy pełen zakres usług informatycznych

msp IT to pasjonaci technologii, ambitni liderzy, zespół profesjonalistów.

Pracując u nas będziesz:
• Wdrażać oprogramowanie u klienta,
• Zajmować się pomocą techniczną dla użytkowników oprogramowania,
• Zajmował/a się administracją aplikacji
• Koordynował/a i monitorował/a zadania związane z realizacją zgłoszeń,

Praca w msp IT to :
• Rozwój własnych kompetencji,
• Podnoszenie swoich kwalifikacji
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Doświadczenie w branży IT

Wymagania

Szukamy Młodszego Specjalisty działu Wdrożeń, pracuj z nami jeśli:
• IT to twoja pasja,
• Chcesz pracować przy innowacyjnych projektach dla ciekawych firm z różnych branż,
• W swojej codziennej pracy chcesz wykorzystywać najnowsze technologie,
• Zależy Ci na ciągłym rozwoju i poznawaniu nowości technologicznych,
• Cenisz sobie pracę z ludźmi w dobrej atmosferze.
A ponadto:
• Posiadasz doświadczenie na danym stanowisku lub chcesz je zdobyć,
• Znasz podstawy SQL i bazy danych
• Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi,
• Potrafisz współpracować z klientem zewnętrznym,
• Jesteś komunikatywny/a, masz poczucie humoru i lubisz pracować z ludźmi.
• Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MSP IT Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy ?<br/>Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem sy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting