Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Impel Business Solutions Sp. z o.o. stanowi grupa wyspecjalizowanych spółek dziedzinowych. Doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne są gwarantem odpowiedniego wykonania zadań związanych z obszarem BPO.

W ramach Business Solutions świadczymy szereg usług wspierających działalność biznesową i umożliwiających koncentrację na kluczowych procesach w organizacjach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej, weryfikacja oraz dystrybucja korespondencji do poszczególnych działów znajdujących na dwóch piętrach naszego budynku,

• prowadzenie rejestru pism urzędowych, weryfikacja oraz dystrybucja tychże pism do poszczególnych działów;

• prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej z Centrali Spółki;

• współpraca z działami Kancelaria, Centralny Rejestr Faktur oraz Archiwum.

Oferujemy:

  • umowę zlecenia, 12 zł brutto/h;
  • pracę na stałe;
  • nabycie wiedzy z zakresu procesu obiegu dokumentów;
  • opiekę profesjonalistów;
  • zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętej administracji;
  • udział w projektach związanych z przepływem dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00;
  • chęć rozwoju w strukturach działu administracji;
  • punktualność, rzetelność, skrupulatność;
  • umiejętność przyznania się do błędu;
  • odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa