Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z Rogoźnicy szuka pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Bieżące monitorowanie i analiza potrzeb materiałowych

Identyfikowanie i sygnalizowanie niedoborów komponentów do produkcji w określonym horyzoncie czasowym

Utrzymywanie zapasu materiałów kupowanych na żądanym poziomie

Analiza materiałów nierotujących oraz sygnalizacja zagrożeń nimi związanych

Weryfikacja i rozliczanie FV za zakupione materiały

Ewidencjonowanie i kontrola nad prawidłowy obiegiem dokumentacji

Wykonywanie zestawień i raportów w programie MS Excel

Wymagania

Oczekujemy:

Wykształcenia wyższego

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel)

Znajomości systemu SAP (moduł MM, moduł PP)

Komunikatywnej znajomości j. angielskiego (B1/B2)

Oferujemy:

Niezbędne szkolenia

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników

Pracę jednozmianową od 8.00 do 16.00

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa