Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Domino Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

  • wyszukiwanie/ monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
  • przygotowywanie/ redagowanie formalnych wniosków oraz pism związanych z postępowaniem przetargowym
  • poszukiwanie nowych klientów- przedstawienie ofert handlowych
  • nadzór nad dokumentacją
  • analiza przetargów i rynku inwestycyjnego
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe:administracja, prawo lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość przyswajania nowej wiedzy
  • obsługa programów:Microsoft Word i Excel
  • podstawowa/komunikatywna znajomość języka włoskiego
  • mile widziane czynne prawo jazdy Kat. B

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę tymczasową
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa