Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

Asmedica Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • bieżący monitoring rynku zamówień publicznych pod kątem usług realizowanych przez pracodawcę
  • samodzielna analiza dokumentacji przetargowych
  • przygotowywanie ofert przetargowych pod względem dokumentacyjnym i merytorycznym.
  • sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej
  • przyjmowanie i analizowanie ofert od dostawców, tworzenie zapytań ofertowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa komputera
  • praktyczna znajomość programów: Excel, Word
  • znajomość przepisów ustawy – Prawo Zamówień Publicznych
  • doświadczenie przy prowadzeniu postępowań w sprawie zamówień publicznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • dokładność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • formę zatrudnienia: umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym - pełny etat,
  • wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników),

Prezentacja firmy

ASMEDICA Sp. z o. o. - instalacje gazów medycznych<br/> <br/>Waru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management