Młodszy specjalista ds. Zakupów

Axell Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Axell Polska 2004 (nr rej. agencji zatrudnienia 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
- poszukiwanie, negocjacje i wybór nowych dostawców
- wystawianie zamówień i akceptowanie faktur w systemie
- współpraca z innymi działami firmy w zakresie prowadzenia projektów
- realizowanie projektów oszczędnościowych
- analizowanie i aktualizowanie cenników.

Oferujemy:

- dużą autonomię
- rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy
- pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
- forma zatrudnienia: umowa o pracę 1/1 etat

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- minimum rok doświadczenia w dziale zakupów, handlowym lub inżynieryjnym
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dobra znajomość programu MS Excel
- umiejętności negocjacyjne
- bardzo dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji