Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) dla swojego Klienta – lidera branży outsourcingu procesów kontroli jakości poszukuje:

MŁODSZEGO SPECJALISTY BIUROWEGO

Numer referencyjny: MSZ/MB/Ł

 PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Wyszukiwanie nowych dostawców
  • Zamawianie komponentów niezbędnych do realizacji usługi oraz materiałów biurowych/pomocniczych
  • Przygotowywanie i obsługa zamówień
  • Budowanie odpowiednich relacji z dostawcami
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Bieżące monitorowanie zgodności i terminowości dostaw
  • Koordynowanie procesu reklamacji

WYMAGANIA

  • Wykształcenie: min. licencjat
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Skrupulatność oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ambitne zadania w przyjaznym zespole ekspertów
  • Odpowiednie narzędzia pracy

 KLAUZULA

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”