Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Obsługa klienta

Human Resources Poland to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną dużych i średnich przedsięborstw w południowej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń w systemie ITSM,
  • Telefoniczna i mailowa obsługa zapytań od klientów,
  • Monitorowanie realizacji zgłoszeń oraz informowanie klientów o ich statusie,
  • Aktualizowanie kalendarza prac oraz tworzenie podstawowej dokumentacji (raporty, analizy),
  • Obsługa biuletynów elektronicznych przesyłanych do użytkowników.
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu nowych technologii,
  • Umiejętność szybkiej i efektywnej pracy z komputerem (MS Office, Windows),
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Orientacja na klienta (umiejętność budowania i podtrzymywania relacji, proaktywna postawa przy identyfikacji potrzeb),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę,
  • Stałe wynagrodzenie + motywujący system wynagrodzeń kwartalnych,
  • Karnet sportowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz struktur firmy,
  • Praca w godzinach 06:00 - 14:00 bądź 07:00 - 15:00,
  • Praca także w weekendy - elastyczny grafik.