Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta

Flotman Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Flotman Sp. z o.o. to jeden z liderów w branży systemów lokalizacji i monitoringu GPS. Firma odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które tworzą spółkę, dlatego też poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować dynamiczną firmę. W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: 1/17

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • rejestrację zgłoszeń serwisowych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem urządzeń,
  • koordynowanie prac monterów, umawianie montaży i serwisów,
  • konfigurację urządzeń zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • techniczne wsparcie działu handlowego,
  • zarządzanie stanem magazynowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta,
  • wykształcenia wyższego (lub ostatni rok studiów),
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów,
  • podstawowej znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektronicznych,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokiej kultury osobistej,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę w młodym zespole,
  • miłą i przyjacielską atmosferę,
  • biuro w centrum Krakowa,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Specjalnością firmy Flotman Sp. z o.o. jest monitoring GPS i GPRS... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Doradztwo / Konsulting