Młodszy Specjalista ds. Taryf i Analiz

Gas Storage Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Gas Storage Poland sp. z o.o. (GSP) jest spółką z GK PGNiG S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest wykonywanie zadań operatora systemu magazynowania gazu. GSP prowadzi dodatkowo działalność w zakresie inżynierii i doradztwa technicznego obejmującego projektowanie, budowę i eksploatację komór magazynowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Udział w prowadzeniu spraw w obszarze taryfowym;
  • Wsparcie w przygotowywaniu prognoz finansowych oraz kontrola ich realizacji, analiza odchyleń;
  • Analiza zmian zachodzących w otoczeniu prawnym i regulacyjnym pod kątem ich wpływu na działalność Spółki;
  • Monitoring rynku gazu, w tym identyfikacja czynników wpływających na kształtowanie cen gazu;
  • Opracowywanie cyklicznych raportów i analiz finansowych;
  • Przygotowywanie prezentacji wyników analiz;
  • Obsługa rachunku w domu maklerskim, terminowe zasilanie;
  • Wsparcie analityczne różnych jednostek organizacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość);
  • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office w szczególności Excel i PowerPoint;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analizy danych liczbowych;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Rzetelność, dokładność i skrupulatność;
  • Otwartość i łatwości komunikacji;
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku gazu w Polsce oraz regulacji prawnych w tym zakresie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników pracy;
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej;
  • Dobrą atmosferę pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gas Storage Poland sp. z o.o. w procesie rekrutacji” za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Gas Storage Poland sp. z o.o. (GSP) jest spółką z GK PGNiG S.A., której ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja