Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Victory Company

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z wprowadzeniem na rynek polski, niemieckiego banku inwestycyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce: Warszawa

Obowiązki
• Pozyskiwanie nowych klientów dla Banku Inwestycyjnego
• Prezentowanie platform handlowych
• Przedstawianie instrumentów finansowych
• Pomoc w zakładaniu rachunków inwestycyjnych
• Współpraca ze specjalistami ds. Rynków
• Budowanie trwałych relacji biznesowych z inwestorami
• Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy:
• Pracę w branży o wysokim potencjale rozwoju
• Stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie a po okresie próbnym umowa o pracę
• Wysokie wynagrodzenie - podstawa (2 100 PLN) + atrakcyjny system prowizyjny
• Możliwość szybkiego awansu
• Szkolenia od podstaw z zakresu wiedzy o rynkach i technik sprzedażowych
• Wyjątkową atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Wymagania

* Wykształcenie min. średnie
* Charyzma
* Pracowitość
* Komunikatywność
* Nastawienie na realizację celów
* Nie jest wymagane doświadczenie w kontakcie z klientem

Prezentacja firmy

Firma marketingowa Victory Company działająca w branży inwestycyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie + bonusy za osiągane wyniki
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing