Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Deskshop

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalistyczny sklep sportowy DESKSHOP oferujący sprzęt do jazdy streetowej, sportów wodnych, zimowych oraz podwyższonego ryzyka z siedzibą w centrum Warszawy poszukuje kandydata na stanowisko młodszego sprzedawcy.

Zakres obowiązków:
aktywna sprzedaż oraz obsługa klienta sklepu stacjonarnego jak i internetowego
aktualizacja, poszerzanie oferty sklepu
tworzenie tekstów do produktów
utrzymanie właściwej ekspozycji towaru oraz porządku w sklepie
pomoc przy pracach administracyjnych/marketingowych/eventowych
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
student dzienny

Oczekujemy:
osoby aktywnej fizycznie (dużym atutem będzie czynne uprawianie sportów wodnych)
umiejętności komunikacji,
lekkiego pióra,
chęci stałego samokształcenia,
poczucia odpowiedzialności,
rzetelności i uczciwości,
znajomości j.angielskiem na poziomie dobrym

Mile widziane:
prawo jazdy kat B
znajmość programów graficznych

Oferujemy:
elastyczny czas pracy,
możliwość rozwoju oraz stałej współpracy,
możliwość wykonywanie części obowiązków zdalnie,
umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 2012r. Naszym motorem napędowych była chęć rozwija... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie