MŁODSZY SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

ABM S.A.

Kraków, 30-719, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży odpowiedzialny będziesz za :
- obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
- pracę w siedzibie firmy, a także w terenie
- przygotowywanie ofert i wycen

Wymagania

Aby być idealnym Kandydatem powinieneś:
- wykazywać się biegłą znajmością języka angielskiego,
- posiadać udokumentowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta/handlowca.
- posiadać wykształcenie wyższe
- swobodnie poruszać się w środowisku office, ze szczególnym naciskiem na arkusz kalkulacyjny. Mile widziana znajomość arcon.
- posiadać czynne prawo jazdy kategorii B
- wykazywać się samodzielnością.

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi