Młodszy specjalista ds. sprzedaży

FD Tech

54-130 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wierzymy, że najlepszy design jest niezauważalny a mniej znaczy więcej. Dlatego w naszym świecie skomplikowane rozwiązania stają się intuicyjne a technologia ułatwia życie każdego dnia.

Też tak uważasz?

Jeśli:

  • chętnie i szybko uczysz się nowych rzeczy
  • bez problemu potrafisz ubrać swoje myśli w słowa
  • dogłębnie analizujesz każdą sytuację, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej korzyści
  • z łatwością dogadujesz się z innymi ludźmi
  • z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych Ci zajęć

dołącz do naszego zespołu!

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w naszej firmie zajmuje się:

  • pozyskiwaniem i klasyfikacją potencjalnych klientów i partnerów biznesowych
  • budowaniem i utrzymywaniem dobrych i długotrwałych relacji z klientami i partnerami
  • doradztwem w zakresie rozwiązań z naszej oferty
  • reprezentowaniem firmy na targach branżowych oraz szkoleniach

Aby z nami pracować nie musisz być doświadczonym sprzedawcą. Chętnie przekażemy Ci naszą wiedzę w praktyce oraz zapewnimy potrzebne szkolenia.

Co jeszcze oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjny system premiowania
  • udział w krajowych i zagranicznych, największych w Europie targach branżowych
  • możliwość rozwoju w innowacyjnej branży (inteligentne budownictwo)
  • codzienną kawę lub herbatę w doborowym towarzystwie - tak, to o naszym zespole ;)

Wyślij nam swoje CV.

Wymagania

Pamiętaj o umieszczeniu w CV klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management