Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – Firmy z branży handlowej, specjalizującej się w sprzedaży produktów BHP, chemii technicznej, narzędzi oraz elektronarzędzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • wykonywanie telefonów do klientów i aktywne przedstawianie oferty produktowej oraz sprzedaży produktów
  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez telefoniczne zbieranie zamówień od klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • konsekwencja w dążeniu do celu
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • wprowadzające szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • premie miesięczne, opiekę zdrowotną, kartę sportową "Benefit systems"
  • stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • dobrą atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie na poziomie 3000zł brutto
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.