Młodszy specjalista ds. sprzedaży na rynek czeski i słowacki

Fernity Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów detalicznych i hurtowych w języku czeskim (przez telefon, email, ewentualnie osobiście)
  • opieka nad grupą asortymentową
  • tłumaczenie tekstów związanych z oferowanymi produktami
  • językowe wsparcie kampanii marketingowych prowadzonych przez Dział Marketingu i zewnętrzne agencje marketingowe
  • udział w targach branżowych w Czechach

Wymagania

  •  doświadczenie w sprzedaży mile widziane (praca na podobnym stanowisku w  branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem)
  •  biegła znajomość j. czeskiego lub słowackiego - warunek konieczny
  •  komunikatywna znajomość j. polskiego (znajomość j. angielskiego będzie  dodatkowym atutem)
  •  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  •  znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  •  bardzo dobra organizacja pracy
  •  biegła obsługa komputera (Word, Excel), umiejętność wyszukiwania informacji  w internecie

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia już zdobytych umiejętności
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Na rynku działamy od 2008 roku, mimo iż z branżą meblarską jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie