MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

RB-COM S.C. Roman Ryszka Bartosz Ryszka

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0044

Obowiązki:

• Zarządzanie sklepem internetowym i platformą aukcyjną
• Prowadzenie kampanii promocyjnych
• Współtworzenie strategii sprzedaży internetowej i realizacja celów sprzedażowych
• Weryfikacja cen i oferty produktowej
• Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
• Wdrażanie nowych pomysłów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa klienta
  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: •Doświadczenie w sprzedaży i marketingu - Mile widziane •Znajomość panelu administracyjnego e-sklepu ( Prestashop ) - Mile widziane •Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce (Google Analytics, Google Adwords, e-mail marketing) - Mile widziane •Doświadczenie w sprzedaży na platformach aukcyjnych -allegro - Mile widziane •Tworzenie prostych grafik reklamowych, mile widziana umiejętbość obsługi programu Subiekt GT

Miejsce pracy: Kępska 12, 45-129 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Giełda pracy w PUP Opole, ul.Hubala 21, sala nr.14 , I piętro godz.10:00 Giełda pracy w PUP Opole dnia 29.01.2020, I piętro pok 14, godz.10:00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy