Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży HR

Beetsma Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie do struktur naszej firmy poszukujemy energicznych i nastawionych na sukces kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalisty ds. Sprzedaży Usług HR

Miejsce pracy: Łódź

Na tym stanowisku będziesz się zajmował:

  • aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów z różnych branż
  • bieżącą, telefoniczną i bezpośrednią sprzedażą usług rekrutacyjnych
  • badaniem potrzeb, profilu i potencjału Klientów oraz budowaniem z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • po okresie wdrożenia przez Managerów ds. Sprzedaży - samodzielnym prowadzeniem negocjacji i spotkań handlowych

Poszukujemy osób:

  • wiążących przyszłość ze sprzedażą i mających za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze
  • nastawionych na realizację celów i dążących do sukcesu
  • samodzielnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych
  • komunikatywnych i nie mających problemów z budowaniem długotrwałych relacji
  • lubiących rozmawiać z ludźmi
  • zainteresowanych branżą HR

Oferujemy:

  • pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjną premię uzależnioną od wyników
  • pakiet benefitów obejmujący ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy itd.)
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym Zespole nastawionym na rozwój

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta