Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Systemów Informatycznych

Diebold Nixdorf

Warszawa,, mazowieckie

Od: Diebold Nixdorf
Miejsce pracy: Warszawa,

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Zakres obowiązków:

• utrzymanie, rozwój, a docelowo także analiza wymagań użytkowników i projektowanie modułów aplikacji wspomagającej procesy serwisowe i biznesowe,
• stała, bieżąca współpraca z najbardziej zaawansowanymi użytkownikami aplikacji w zakresie jej obecnej i przyszłej funkcjonalności,
• przygotowanie dokumentacji kodu oraz dokumentacji dla użytkownika.

Wymagania:

• zaświadczenie o niekaralności,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość technologii HTML oraz CSS w stopniu przynajmniej dobrym,
• znajomość języka SQL w stopniu przynajmniej dobrym,
• znajomość języka PHP w stopniu przynajmniej dobrym,
• znajomość języka Javascript w stopniu przynajmniej średnim,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• wykształcenie wyższe w obszarze IT,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• znajomość środowiska SVN,
• znajomość języka rosyjskiego,
• znajomość języka Java,
• znajomość aplikacji MS Access,
• umiejętność optymalizacji zapytań SQL oraz kodu PHP,
• umiejętność projektowania i rozwijania wysoko wydajnych aplikacji,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• kreatywność.

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowym środowisku,
• możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych, również międzynarodowych projektach,
• prywatną opiekę medyczną,
• pakiet ubezpieczenia na życie,
• kartę Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.