Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Yieldbird Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim i szukasz pracy pełnej wyzwań, dołącz do naszego zespołu New Business Development!

OFERUJEMY:

  • praca w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek digital,
  • pakiet socjalny: opieka medyczna w Enel-Med, karta Multisport,
  • innowacyjny benefit AskHenrypl
  • niepowtarzalny know-how
  • kontakt z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych (oferujemy dodatkowo kurs języka angielskiego)
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • motywujące wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja zależna od osiąganych wyników)
  • praca w otwartym i dynamicznym środowisku pracy
  • świeże owoce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za rozwój portfolio wydawców na rynku globalnym
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z obszaru programmatic
  • współpraca z zespołem new business / publisher development
  • inicjowanie pierwszego kontaktu poprzez email / skype
  • komunikacja z klientem w jęz. Angielskim przy użyciu dostarczonych schematów/draftów
  • bieżące wsparcie działań team leadera zespołu
  • monitorowanie efektywności swoich działań i dążenie do ulepszania swoich wyników

NA CO LICZYMY?

  • podstawowa znajomość rynku mediowego oraz europejskich grup wydawniczych (Trnity Mirror, Daily News, The Guardian)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wydawcami na rynkach międzynarodowych
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • znajomość programów Excel, Powerpoint na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. C1
  • wytrwałość w dążeniu do celu, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • otwartość na nowe rozwiązania, entuzjastyczne podejście do świata i ludzi
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
Zgłoś się do nas już teraz klikając w przycisk 'Aplikuj'!