Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Verseo.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- kontrola należności
- kontrola obiegu dokumentów w agencji
- kontrola i optymalizacja rozliczeń
- wsparcie administracyjne wszystkich działów agencji
- przygotowywanie i analiza raportów
- wdrażanie nowych rozwiązań administracyjnych

Oferujemy:
- stałe wsparcie i pomoc ze strony doświadczonych fachowców
- Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
- zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
- samodzielną i pełną wyzwań pracę
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
- otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy
- Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
- bardzo dobra obsługa MS Office zwłaszcza MS Excel, PowerPoint
- wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- doskonała organizacja pracy
- systematyczność i dokładność
- doświadczenie w pracy z analizami, umowami, raportami, zestawieniami – mile widziane

Praca w biurze.

Rodzaj umowy do ustalenia.

Ul. Grunwaldzka 515b/5, 62-04 Plewiska (koło Poznania)

Prezentacja firmy

Verseo pl <br/>Agencja Marketingu Internetowego. <br/>Specjalizacja: AdW... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse