Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Energii Elektrycznej i Gazu

Caldoris Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • zbieranie danych rozliczeniowych z platform OSD (Gaz i Energia elektryczna),
  • przygotowanie list bilingowych za media,
  • korekta list bilingowych w przypadku wystawionych prognoz,
  • rozliczanie energii elektrycznej wyprodukowanej w PV sprzedanej do sieci,
  • przygotowywanie danych do rozliczania białych i żółtych certyfikatów,
  • bieżąca weryfikacja płatności (faktury za media),
  • administracja faktur za media.

Docenimy w Tobie:

  • znajomość zasad funkcjonowania rynku obrotu energią i gazem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel i MS PowerPoint),
  • skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie relacji z klientem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów na terenie kraju,
  • doświadczenie w pracy w firmach z rynku energetycznego (mile widziane).

Jako firma oferujemy Ci:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie wdrażającej innowacyjne produkty OZE,
  • szkolenia wdrażające do pracy na tym stanowisku,
  • dofinansowanie benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Caldoris Polska Sp. z o.o. prężnie rozwija się na rynku OZE już od pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Energetyka