Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Promedica24

Warszawa, 00-807, mazowieckie

Promedica24

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 00-807

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów rekrutacji na stanowiska w Centrali i Oddziałach (po wdrożeniu – samodzielne prowadzenie rekrutacji)
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • współpraca z Uczelniami, Biurami Karier oraz innymi instytucjami w zakresie pozyskiwania kandydatów
  • tworzenie i zarządzanie bazą kandydatów zainteresowanych pracą w Promedica24
  • bieżące wsparcie Działu Rekrutacji i Szkoleń w aktualnie prowadzonych projektach
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących aktywności Działu

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji i/lub obsłudze klienta
  • wykształcenie związane z obszarem HR, zarządzaniem będzie atutem
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji i szkoleń oraz chęć poszerzania wiedzy w tym obszarze
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm
  • proaktywna postawa, elastyczność i dynamizm w działaniu
  • samodzielność, orientacja na cel i poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrego planowania czasu i organizacji

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
  • możliwość rozwoju oraz szkolenia
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.