Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie projektów z obszaru HR - rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • Budowanie trwałych relacji z klientem oraz rozwijanie dalszej współpracy,
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę,
  • Przygotowanie rekomendacji kandydatów do pracy,
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów,
  • Udział w konferencjach i eventach branżowych.

Umiejętności interpersonalne:

  • Wykształcenie min. średnie w przypadku osób studiujących (preferowane kierunki: logistyka, transport, spedycja)
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji lub obsłudze klienta,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość obsługi MS Office,
  • Bardzo dobre zdolności planowania i organizowania swojej pracy,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Komfortowe warunki zatrudnienia,
  • Samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.