Młodszy Specjalista ds. rekrutacji leasingowych

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych niższego, średniego szczebla
• przeprowadzanie rozmów i testów kwalifikacyjnych;
• prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia;
• tworzenie i publikowanie ogłoszeń
• prowadzenie dokumentacji oraz raportów ze swoich działań przełożonemu
• grafikowanie pracowników / budowanie bazy kandydatów

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• wprowadzenie wdrażające przez Przełożonego
• wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy;
• Swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
• dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów;
• Dogodna lokalizacja: centrum Poznania w nowoczesnym budynku nieopodal Dworca PKP

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub bezpośrednio o składanie ich w biurze FallWork ul. Towarowa 35, piętro V, Poznań

Wymagania :
• minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z branżą HR (warunek konieczny)
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
• umiejętność pracy pod presją czasu
• dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
• determinacja i zorientowanie na cel;
• znajomość podstaw praca cywilnego i kodeksu pracy