Młodszy Specjalista ds. rekrutacji_Błonie

Jaga Temp Sp. z o.o.

Błonie, 05-870, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Błonie

Zadania:
- kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami
- prace administracyjne związane z dokumentami
- rekrutacja i selekcja

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy związanej z rekrutacją
- pracę w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
- pracę w młodym energicznym zespole
- możliwość nawiązania stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

- mile widziana osoba z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
- zaangażowanie i wysoka motywacja
- chęć rozwoju
- dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja