Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień (Logistyka)

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą  świadczącą usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Obsługa logistyczna zamówień i zleceń wysyłki,
  • Weryfikowanie poprawności danych w zamówieniach,
  • Zlecanie wysyłki do realizacji przez partnerów logistycznych,
  • Prowadzenie korespondencji z firmami logistycznymi,
  • Wsparcie przy wdrażaniu projektów,
  • Tworzenie raportów, statystyk i analiz w zakresie zrealizowanych wysyłek.

Wymagania:

  • Znajomość tematyki logistyki i fulfillmentu,
  • Umiejętność analizowania danych,
  • Dobra znajomość MS Office Excel,
  • Odpowiedzialność, silna motywacja i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność, samodzielność,
  • Nastawienie na realizację określonych celów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie w pracy w firmach związanych z logistyką i fulfillmentem,
  • Doświadczenie w pracy na dużej ilości danych,
  • Znajomość programowania w Excel – VBA.

Oferujemy:

  • Dostęp do świadczeń Multisport i Medicover,
  • Swobodną atmosferę, brak dress code’u,
  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro.

Prezentacja firmy

Klient Infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne