Młodszy Specjalista ds. Produktu

P.H.U. Mast

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

MAST group to mała agencja e-commerce oraz online marketingu z wielkimi aspiracjami. Charakteryzuje nas pasja do sprzedaży w Internecie, lata doświadczenia i ciągły pęd za nowymi trendami. Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw, które pragną zaistnieć w Internecie.

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie nowych produktów do sklepów.
  • Aktualizacja obecnej bazy produktów.
  • Wyszukiwanie informacji o produktach.

Wymagania

  • Status studenta studiów zaocznych lub osoby bezrobotnej.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Konsekwencja, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość HTML.
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego.
  • Podstawowa znajomość programu graficznego np. GIMP.

Oferujemy

  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce oraz online marketingu.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Opiekę i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych prac.

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań dlaczego chcesz do nas dołączyć.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Prezentacja firmy

MAST group to mała agencja e-commerce oraz online marketingu z wielkimi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce