Młodszy Specjalista ds. Procesów Wspierających

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

RAVEN KANCELARIA PRAWNA
to zespół ponad 300 specjalistów. Kancelaria współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi. Zajmuje się doradztwem w procesach due diligence i transakcjach sprzedaży oraz obsługą portfeli wierzytelności.

Obecne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji windykacyjnej, sądowej i komorniczej
  • Dbanie o jakość i terminową realizację procesu wysyłki korespondencji
  • Skanowanie, kserowanie, podbijanie i kompletowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie dokumentacji do archiwizowania zarówno w zespole jak i w Dziale Archiwum

Oczekujemy:

  • Dokładności i sumienności w realizacji wyznaczonych zadań indywidualnych oraz zespołowych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
  • Skrupulatności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • Wykształcenia minimum średniego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy w środowisku międzynarodowym
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym opieka medyczna
  • Przyjazną atmosferę pracy w, kreatywnym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.