Młodszy / Specjalista ds. Planowania i Analizy Finansowej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Dla naszego Klienta, rozpoznawanej marki z sektora usługowo-rozrywkowego, z uwagi na rozwój, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego /Specjalisty ds. Planowania i Analizy Finansowej.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu Kontrolingu i będzie brać udział we wszelkich analizach finansowych, wspierać budżetowanie oraz raportowanie wewnętrzne i na potrzeby instytucji zewnętrznych.

Jest to idealne stanowisko dla osoby z około rocznym doświadczeniem w zakresie kontrolingu/ księgowości/ audytu finansowego, która chce przejść do stabilnej spółki z bardzo rozpoznawalną marką na rynku.

Opis stanowiska

  • Wsparcie i współudział w przygotowaniu budżetów i innych prognoz finansowych spółki, w tym rachunku zysków i strat, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych
  • Analiza i aktualizacja planów vs wykonanie,
  • Przygotowanie bieżących analiz finansowych oraz prezentacji,
  • Współpraca i wsparcie kierowników działów w zakresie planowania finansowego, w tym również sprawdzanie poprawności danych,
  • Raportowanie wg wymogów na potrzeby wewnętrzne,
  • Udział w tworzeniu i implementacji procedur kontroli wewnętrznej,
  • Wsparcie działu finansowego w procesach wewnętrznych (w tym: prowadzenie rejestru umów handlowych, inwentaryzacja magazynów),
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, kontroling,
  • Około roczne doświadczenie w zakresie kontrolingu, księgowości lub audytu finansowego,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office: Excel, Power Point,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Obowiązkowość, terminowość, dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Dyskrecja, dobre umiejętności organizacji pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje: możliwość rozwoju w stabilnej i rozpoznawalnej firmie, pracę w dynamicznym otoczeniu, umowę o pracę, szkolenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel