Młodszy Specjalista ds. Płac i rozliczeń z ZUS

Krotoski - Cichy Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Od: Krotoski - Cichy Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Grupa Krotoski - Cichy jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi i Volkswagen w Polsce-Dealer Roku 2015, poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Sporządzanie deklaracji PIT oraz sprawozdań do US, GUS, PFRON
  • Obsługa pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilno-prawnych w zakresie płac oraz administracji personalnej
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań kadrowo-płacowych
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy
  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowych

Oczekiwania od kandydatek (-ów):

  • Min. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale kadr i płac
  • Doświadczenie w sporządzaniu listy płac i dokumentów do ZUS
  • Praktyczna znajomość programów: kadrowo-płacowego „Symfonia ERP, Kadry i Płace”, „Płatnik”
  • Dobra, praktyczna znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność prawidłowej interpretacji zmian
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, dyskrecja, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • Dobra znajomości pakietu Office (Excel, Word)

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej branży, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, umowa o pracę
  • Możliwość awansu na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac uzależniona od posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.