Młodszy Specjalista ds. Personalnych w Biurze Rozwoju i Szkoleń - Wrocław

Work-Point

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Personalnych w Biurze Rozwoju i Szkoleń

(nr ref. MSdP-WR-052016)

Miejsce pracy: Wrocław

Ilość miejsc: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową od 01.06.2016r. na okres jednego roku, z możliwością przedłużenia, bądź przejęcia przez pracodawcę.

Zakres obowiązków:

Organizacja szkoleń.

Prowadzenie projektów rekrutacyjnych.

Realizacja zadań związanych z obsługą platformy e-learning.

Przygotowywanie raportów i prezentacji.

Realizacja zadań z zakresu działań rozwojowych i komunikacyjnych oraz procesów i programów HR

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia).

Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze HR.

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.

Orientacja na klienta wewnętrznego i na wysoką jakość świadczonych usług.

Proaktywność i kreatywność.

Umiejętność analitycznego myślenia.

Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Samodzielność i otwartość na zmiany.

Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy.

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności znajomość Excela (WARUNEK KONIECZNY!)

Mile widziane:

Znajomość systemu SAP.

Znajomość roli HR Biznes Partnera.

Prawo jazdy kat. B - praktyka w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,

- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,

- pewne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego MSdP-WR-052016. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja