Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

LACERTA ANALIZY ŚRODOWISKOWE

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem, firma Lacerta poszukuje absolwentów kierunków związanych z ochroną środowiska (preferowane kierunki: gospodarka odpadami, technologie ochrony środowiska lub pokrewne).
W firmie wykonywane są dokumenty środowiskowe jak:
• karty informacyjne przedsięwzięcia,
• raporty OOŚ,
• wnioski o związane z gospodarką odpadami,
• operaty wodnoprawne.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę pełną wyzwań w zgranym zespole,
• Umowę o pracę po okresie próbnym,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

Informujemy że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane pracą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. W temacie wiadomości proszę dopisać: Absolwent.

Wymagania

• Zainteresowanie tematyką ochrony środowiska, znajomość prawa związanego z ochroną środowiska,
• Chęć rozwoju i wykazywanie inicjatywy do pracy,
• Skrupulatność, wysokie zdolności organizacyjne oraz samodzielność i sprawność w działaniu,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
• Niepodjęcie do tej pory zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/ nieprowadzenie działalności gospodarczej w tematyce związanej z ochroną środowiska/gospodarką wodną,
• Umiejętność wykonywania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma LACERTA analizy środowiskowe powstała z myślą o: <br/>► inwestorac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska