Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Współpracując z nami zyskasz:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • praca w komfortowym biurze w godzinach 8 - 16
  • duży zakres samodzielności
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • pełne wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja zamówienia pod względem formalno- prawnym
  • rejestracja zamówienia w SAP i potwierdzenie jego przyjęcia
  • kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówienia
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad rozliczeniem zamówienia

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • obsługa komputera i pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.