Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Krajowy Rejestr Długów.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa połączeń przychodzących i wychodzących (infolinia)
  • udzielanie klientom informacji dotyczących szerokiej gamy usług oferowanych przez spółki Grupy Kaczmarski
  • analiza potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie najkorzystniejszego wykorzystania oferowanych usług
  • aktywizacja oraz podtrzymanie biznesowych relacji z klientem
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej w obsłudze klienta

Oczekujemy:

  • rzetelności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wykonywanie codziennych zadań od poniedziałku do piątku (7:45-15:45)
  • dostęp do szkoleń indywidualnych oraz jasną ścieżkę kariery
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.