Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta

Work Service

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Budowanie trwałych i dobrych relacji z pracownikami operacyjnymi Klienta

• Bieżąca obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami firmy

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Rozwiązywanie problemów klientów zgłaszanych telefonicznie oraz mailowo.

• Ustalanie podziału pracy wg priorytetów zleceń, zapewniające racjonalne wykorzystanie czasu pracy

• Sprawowanie bieżącego i stałego nadzoru oraz kontroli nad realizacja zadań operacyjnych

• Organizowanie prawidłowego i terminowego sporządzania raportów dla klientów oraz przełożonych

• Przestrzeganie zasad BHP w magazynie

• Ścisła współpraca z wszystkimi działami operacji

• Inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. Średnie.

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14,14-22).

• Chęci do pracy.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 15 brutto/h.

• Opiekę Koordynatora projektu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne