Młodszy specjalista ds. logistyki

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. logistyki

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie zamówień;
  • Monitorowanie dostaw;
  • Planowanie produkcji;
  • Zarządzanie zapasami i monitorowanie stanów magazynowych;
  • Monitorowanie obiegu dokumentów i informacji;
  • Organizowanie transportu i nadzór nad realizacją zleceń transportowych;
  • Planowanie i ustalanie optymalnych warunków dostaw do klientów;
  • Przygotowanie raportów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/logistyczne;
  • Znajomość JĘZYKA WŁOSKIEGO i angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Exel;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość Symfonia Forte Handel i Produkcja;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praktyki, staże).

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Zapewnione narzędzia pracy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji międzynarodowej;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.