młodszy specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. logistyki.

Nr ref.: 31452
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • obsługa zamówień od Klientów (przyjmowanie zamówień, realizacja dostaw)
  • planowanie produkcji oraz ustalanie zasobów do realizacji planów produkcyjnych
  • nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych
  • nadzór nad stanami magazynowymi materiałów przeznaczonych do produkcji
  • zamawianie części do produkcji
  • wyliczanie oraz analiza wskaźników logistycznych
  • współpraca z klientami oraz dostawcami
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (akceptowany licencjat, w trakcie studiów), preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie produkcją itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność, precyzyjność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • nastawienie na realizacje celów
  • komunikatywność
  • motywacja do działania
  • mile widziana znajomość SAP

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego rozwoju osobistego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)